شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها

دومین جلسه شواری پارک علم و فناوری ایلام سال 97

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت:11:26:49صبح
این جلسه باهدف ارائه برنامه کاری و بررسی چالش های پیش روی پارک علم و فناوری ایلام برگزار شد
دومين جلسه شواري پارك علم و فناوري ايلام سال 97

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری ایلام روز دوشنبه مورخ 24/دیماه/1397 دومین جلسه شواری پارک علم و فناوری ایلام با حضور دکتر درویشی معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری، دکتر طاهرپور ریاست پارک علم و فناوری ایلام و اعضای شورای فناوری در سالن جلسات شهید حمد حیدری استانداری ایلام برگزار شد.

در این جلسه دکتر کامران طاهرپور ریاست پارک علم و فناوری ایلام گزارشی مفصلی در رابطه با موارد ذیل ارائه نمود.

 1- وضعیت جذب وپذیرش

2- وضعیت حمایت های مالی، اشتغال زایی، گردش مالی، فروش و صادرات

3- وضعیت شرکت های دانش بنیان 

4- وضعیت کانون شکوفایی خلاقیت و نو آوری شهرستان ها

 5- اهم فعالیت های انجام  شده و در دست اقدام و پالش های پیش روی پارک ایلام اشاره نمود.

در ادامه  دکتر دوریشی معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در ادامه جلسه اظهار داشت: اقدامات انجام شده پارک علم و فناوری قابل تحسین می باشد و همین موفقیت مقدمه رشد و توسعه استان را فراهم خواهم کرد، و باید تمام دستگاه های اجرای پارک علم و فناوری ایلام را در این مسیر همراهی کنند.

ایشان در ادامه متذکر شدند باید همه کمک کنیم تا پارک در رشد و توسعه فناوری در استان موفق تر باشد و اقتصاد سنتی استان به اقتصاد دانش بنیان تبدیل شود. در اقتصاد مقاومتی، یکی از وپژگی ها و مولفه های اصلی دانش بنیان بودن آن است که ما در اقتصاد مقاومتی از آن غافل شده ایم. لذا بایستی برای عملیاتی شدن مولفه های اقتصاد مقاومتی به فعالیت های مبتنی بر دانش اهمیت وپژه بدهیم. ایشان تاکید نمودند که سارمان مدیریت برنامه ریزی استان هم از نگاه اقتصاد مقاومتی و هم توسعه اقتصاد دانش بنیان به پارک کمک نماید و این پارک باید از اعتبارات استانی برخوردار شود.

دکتر درویشی در بخش دیگری از سخنان خود بیان نمود که باید صندوق پژوهش و فناوری مانشت ایلام مورد حمایت و تقویت مالی از منابع استانی قرار بگیرد

همچنین  دکتر حسین مهدی زاده معاونت پژوهشی دانشگاه ایلام ابراز خوشحالی کرد که رو نمایی از 3 محصول دانش بنیان پارک علم و فناوری ایلام در نوردهمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار تهران در سال 97 نشانه توانمندی و رشد فناوری در پارک علم و فناوری ایلام می باشد.

در پایان این جلسه مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان اعلام آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با پارک علم و فناوری ایلام اعلام کردند.


دومين جلسه شواري پارك علم و فناوري ايلام سال 97

دومين جلسه شواري پارك علم و فناوري ايلام سال 97

دومين جلسه شواري پارك علم و فناوري ايلام سال 97

دومين جلسه شواري پارك علم و فناوري ايلام سال 97